Senánszky Petra újra világbajnok
2021-07-05 - 15:34:09

A felszíni úszásban is szép eredményeket hoztak megyei versenyzők: Szabó Anita 5. lett, a 400 m-es felszíni úszás döntőjében, míg Suba Sára a 100 m-en 9., a 4*50m-es felszíni váltó tagjaként pedig 8. helyen végzett a döntőben.

Csütörtökig Tomszk ad otthont az uszonyosúszó világbajnokságnak. A debreceni sportolót 100 m-es uszonyos gyorsúszásban ezúttal sem tudták megszorongatni, így kétség sem férhetett a diadalához. A férfiaknál Holoda Péter ugyanezen a távon a hetedikként csapott célba. A felszíni úszásban is szép eredményeket hoztak megyei versenyzők: Szabó Anita 5. lett, a 400 m-es felszíni úszás döntőjében, míg Suba Sára a 100 m-en 9., a 4*50m-es felszíni váltó tagjaként pedig 8. helyen végzett a döntőben.