Cristiano Ronaldo lett az Instagram sztár2021-01-04 - 14:58:37
A Forbes kimutatása szerint a bejegyzései után 2020-ban több, mint 47 millió dollárt kapottCristiano Ronaldo elsőként érte el a negyedmilliárdos követői számot az instagramon. Cristiano Ronaldo, a Juventus ötszörös aranylabdás futballistája. Rajta kívül többen csak az Instagram hivatalos fiókját követik. A 35 éves portugál játékos ezzel toronymagasan vezeti a követői versenyt, hiszen a második helyen álló Ariana Grande énekesnő mindennapjait 213,6 millióan követik. A harmadik helyen az egyik legfelkapottabb hollywoodi akciósztár, a pankrátor Dwayne Johnson áll. A világ egyik legjobban kereső sportolójának nagyon jól jövedelmez, hogy a közösségi médiában is megmutatja magát, ugyanis a Forbes kimutatása szerint a bejegyzései után 2020-ban több, mint 47 millió dollárt kapott.
 | Hamarosan kezdődik az év meteorhullása 2020-08-06 - 16:27:56A szemnek nagyjából 20 percre van szüksége a sötéthez való alkalmazkodáshoz, fontos azonban, hogy a megfigyelés alatt még a telefonunkra se nézzünk rá, a fény ugyanis elvakíthatja az embert.
|  | Ed Sheeran lett az évtized előadója Nagy-Britanniában 2019-12-13 - 14:57:28Összesen több, mint 550 millió fontot, vagyis több mint 220 milliárd forintot keresett. Az énekes az Instagramon mondott köszönetet mindenkinek, aki segítette és támogatta abban, hogy elérje ezt a hatalmas eredményt.
|  | Elhunyt Franco Zeffirelli rendező 2019-06-15 - 17:31:14Franco Zeffirelli hosszú ideje beteg volt, és állapota sokat súlyosbodott az utóbbi hónapokban.
|  | Latin nyelvű rádiós hírműsort indított a Vatikán 2019-06-09 - 12:29:23A hírműsor, amely az ókori nyelven számol be a világ legaktuálisabb történéseiről tudósításokkal és riportokkal a szentszéki latin hivatal gondozásában.
|
|
|