Bezártak a várótermek2010-02-22 - 09:18:14
Valamennyi pályaudvar és állomás várótermében, várakozó helyiségében megszűnt a folyamatos nyitva tartás - tájékoztatott a MÁV közleményében. Azt ígérték, addig lesznek nyitva a várótermek, amíg nem kezd enyhülni. A vasúttársaság január 28-tól rendelte el a folyamatos nyitva tartást a rendkívüli hideg miatt, hogy a hontalanok melegedni tudjanak.
| Árvízvédelmi készültség van a Hortobágy-Berettyón 2010-02-22 - 09:19:13
| | Péntekig lehet jelentkezni 2010-02-22 - 09:20:46
| | Bel - és árvízvédelmi helyzet 2010-02-21 - 11:29:42Ma déltől I. fokú készültséget rendel el az igazgatóság a Hortobágy-Berettyón. Ez az árvízvédelmi helyzet azért szokatlan, mert a Hortobágy-Berettyón általában a Körösök víz-szintjének emelkedése miatt kellett eddig készültséget elrendelni. Most a vízgyűjtőn lehullott eső és a beemelt belvíz mértéke miatt lesz I. fok.
| | Debreceni orvoscentrum: milliárdos fejlesztések 2010-02-20 - 16:47:00 Paragh György egyetemi tanár, a Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrumának (DEOEC) elnöke ebből az Új Magyarország Fejlesztési Terv keretében megvalósuló Debreceni Egészségközpont fejlesztési projektet emelte ki, amelyhez 10,6 milliárd forint támogatást nyertek.
|
|
|