A mai mérkőzésén is pályára léphet új csapatában Dzsudzsák Balázs. A PSV Eindhoven magyar középpályása eddigi találkozóin kétszer volt eredményes, de ennél is fontosabb, hogy mind a szakvezetés, mind pedig a szurkolók elégedettek teljesítményével. A magyar válogatott labdarúgó játéka azért volt kérdéses az Ajax elleni szuperrangadón, mert a PSV-Ajax összecsapás egy elhalasztott bajnoki, az eredeti időpontban pedig Dzsudzsák még nem volt az eindhoveni gárda tagja. A holland szövetség azonban megadta az engedélyt, így a fiatal debreceni tehetség 60 ezer ember előtt lép pályára ma este.
Már ma is felkészülési meccs vár a Lokira. 12 órától a román másodosztályú Nagyvárad együttesét fogadja DVSC TEVA csapata az Oláh Gábor utcai műfüves pályán, 14 órától pedig a szintén román, de első ligás Temesvárral küzdhetnek meg játékosaink. Szombaton újabb két meccs következik, 11 órától a román International Pitesti lesz az ellenfél, ezt követően 13 órától pedig az ukrán első ligás Ungvár méri össze erejét a DVSC TEVA együttesével. Vasárnap útra kelnek a fiúk a törökországi Belekbe edzőtáborozni.
Átadták a Michael Schumacherről elnevezett toronyházat Dubaiban. Az avató ünnepségen elmondták, hogy a versenyző energiája, céltudatossága és népszerűsége miatt lett névadó. Az impozáns épület 272 millió dollárból épült fel, 29 emeletes, és a "Michael Schumacher Business Avenue" nevet viseli. A létesítményben lakások és irodák is bérelhetők, a névadó személye pedig valószínűleg garancia lesz arra, hogy elkeljenek az ingatlanok. A közel-keleti ország régi törekvése, hogy népszerűsítse a világhírű sportolókat, közelebb hozva ezzel az európaiakat a saját kultúrájukhoz.